Ropažu vidusskola

Mūsu rezultāti

2023./2024. mācību gads

 

ATZINĪBA 9.a klases skolniekam Jēkabam Zuteram Pierīgas novadu apvienības izglītības iestāžu Ģeogrāfijas valsts 41. olimpiādes 2. posmā 9.- 12. klašu grupā (skolotāja - Eva Haberkorne-Vimba)

ATZINĪBA 12. klases skolniecei Kristai Juriņenokai Pierīgas novadu apvienības izglītības iestāžu Ģeogrāfijas valsts 41. olimpiādes 2. posmā 9.- 12. klašu grupā (skolotāja - Eva Haberkorne-Vimba)

ATZINĪBA 9.b klases skolniekam Jurim Šeršnovam Pierīgas novadu apvienības izglītības iestāžu Vēstures valsts 30. olimpiādes 2. posmā 9. klašu grupā (skolotāja - Velga Rotberga-Bleija)

2.vieta 9.b klases skolniecei Līgai Strupai Pierīgas novadu apvienības izglītības iestāžu Vēstures valsts 30. olimpiādes 2. posms 9. klašu grupā (uzaicināta dalībai valsts posmā) (skolotāja - Velga Rotberga-Bleija)

1.vieta 8.b klases skolniecei Elizavetai Shveyskayai Pierīgas novadu apvienības izglītības iestāžu Krievu valodas valsts 25. olimpiādes 2. posmā 8. -9. (B) klašu grupā (uzaicināta dalībai valsts posmā) (skolotāja - Ārija Bukeviča)

ATZINĪBA 8.c klases skolniecei Diānai Dekatei Pierīgas novadu apvienības izglītības iestāžu Krievu valodas valsts 25. olimpiādes 2. posmā 8. -9. (A) klašu grupā (skolotāja - Marina Zlotņikova)

3.vieta 8.a klases skolniecei Nelli Kužņecovai  Pierīgas novadu apvienības izglītības iestāžu Krievu valodas valsts 25. olimpiādes 2. posmā 8.-9. (B) klašu grupā (skolotāja - Ārija Bukeviča)

1. vieta 12. klases skolniecei Kristai Juriņenokai Pierīgas novadu apvienības izglītības iestāžu Bioloģijas valsts 46. olimpiādes 2. posmā 12. klašu grupā (skolotāja - Ilona Grišuļa)

ATZINĪBA  9. a klases skolniecei Viktorijai Garkulei  Pierīgas novadu apvienības izglītības iestāžu Bioloģijas valsts 46. olimpiādes 2.posmā 9. klašu grupā (skolotāja - Ilona Grišuļa)

ATZINĪBA  12. klases skolniecei Ruslanai Šiļonokai  Pierīgas novadu apvienības izglītības iestāžu Krievu valodas valsts 25. olimpiādes 2.posmā 10.-12. (B) klašu grupā (skolotāja - Ārija Bukeviča)

1.vieta 8.a klases skolniecei Elīzai Kunstbergai Pierīgas novadu apvienības izglītības iestāžu Angļu valodas valsts 53. olimpiādes 2. posms 8. klašu grupā (uzaicināta dalībai valsts posmā) (skolotāja - Karīna Spridzāne)

2. vieta 7.a klases skolniecei Agnesei Laurinai Pierīgas novadu apvienības izglītības iestāžu Angļu valodas valsts 53. olimpiādes 2. posmā 7. klašu grupā (skolotāja - Ilze Lindberga)

3. vieta 12. klases skolniecei Kristai Juriņenokai Pierīgas novadu apvienības izglītības iestāžu Angļu valodas valsts 53. olimpiādes 2. posmā 12. klašu grupā (skolotāja - Ilze Lindberga)

Ropažu bibliotēkas Zaķumuižas filiālbibliotēka, sadarbojoties ar Ropažu novada vidusskolu, jau no 2018.gada piedalās Skaļās lasīšanas sacensībā. 13. septembrī Salaspils novada bibliotēkā veiksmīgi noslēdzās konkursa 2. kārta - Pierīgas reģionālais konkurss, kura galveno balvu un ceļazīmi uz Skaļās lasīšanas sacensības nacionālo finālu saņēma  Ropažu vidusskolas Zaķumuižā 6.c klases skolniece Elīza Teleže !


2022./2023. mācību gads

2. vieta 4.c klases skolniecei Lainei Miķelsonei Ropažu, Ādažu un Saulkrastu novada izglītības iestāžu svešvalodas jomas (vācu valoda) alternatīvajā olimpiādē/ skatuves runas konkursā "Sniegpulkstenīte" (skolotāja - Ināra Kleinberga)

ATZINĪBA   8.d klases skolniekam Kevinam Raivim Lastovskim Pierīgas novadu apvienības skolu vācu valodas 52.olimpiādes 2.posmā 8.klašu grupā (skolotāja- Ināra Kleinberga)

2. vieta   Ropažu vidusskolas komandai: Elizabetei Dreismanei (6.a), Tomam Edvardam Vucenam (7.a), Eduardam Gulbim (8.a) Ropažu novada tehnoloģiju jomas alternatīvajā olimpiādē (Skolotāji: Vaira Lece, Rita Freimane, Zigurds Balbārdis)

ATZINĪBA 8.b klases skolniecei Līgai Strupai Pierīgas novadu apvienības skolu latviešu valodas valsts 49. olimpiādes 2. posms 8. klašu grupā (skolotāja - Silvija Kantāne)

2. vieta 6.c klases skolniekam Evertam Preciniekam Pierīgas novadu apvienības skolu matemātikas 73.olimpiādes 2.posmā 6. klašu grupā (skolotāja -Ināra Kleiberga)

3. vieta 5.c klases skolniekam Francim Eglem Pierīgas novadu apvienības skolu matemātikas 73.olimpiādes 2.posmā 5. klašu grupā (skolotāja -Ināra Kleinberga)

2. vieta 12. klases skolniekam Aleksejam Vancānam Pierīgas novadu apvienības skolu ģeogrāfijas valsts 40.olimpiādes 2.posmā 10.-12. klašu grupā - uzaicināts uz valsts posmu (skolotāja -Eva Haberkorne-Vimba)

2. vieta 9.a klases skolniecei Loretai Avotai Labklājības ministrijas organizētajā radošajā konkursā "Vienlīdzība" nominācijā “Bērni, kuri dzīvo vai ir dzīvojuši institūta ārpusģimenes aprūpē”

2. vieta 9.b klases skolniekam Erlandam Pallo Pierīgas novadu apvienības skolu vēstures valsts 29. olimpiādes 2. posms 9. klašu grupā (skolotāja -Egita Seņkāne)

1. vieta 12. klases skolniecei Jurgitai Jančenko Pierīgas novadu apvienības skolu bioloģijas valsts 45. olimpiādes 2. posms 12. klašu grupā (skolotāja - Linda Bezrodina)

3. vieta 11. klases skolniecei Kristai Juriņenokai Pierīgas novadu apvienības skolu angļu valodas valsts 52. olimpiādes 2. posms 9.-12. klašu grupa (skolotāja - Ilze Lindberga)

ATZINĪBA 11. klases skolniekam Ervīnam Šimkūnam Pierīgas novadu apvienības skolu angļu valodas valsts 52. olimpiādes 2. posms 9.-12. klašu grupa (skolotāja - Ilze Lindberga)

Starptautiskā matemātikas konkursa “Ķengurs 2023” rezultāti


2021./2022. mācību gads 

2. vieta 8. b klases skolniecei Elīnai Kalniņai LOK organizētajā eseju konkursā 5. - 9. klašu grupā

3. vieta 5.c klases skolniecei Adrijai Magonei Apinei Pierīgas novadu apvienības matemātikas 72. olimpiādē 5. klašu grupā (skolotāja - Ināra Kleinberga)

2. vieta 5.c klases skolniekam Evertam Preciniekam Pierīgas novadu apvienības matemātikas 72. olimpiādē 5. klašu grupā (skolotāja - Ināra Kleinberga)

1. vieta 8.d klases skolniecei Elzai Rudzītei Pierīgas novadu apvienības Vācu valodas 8.klašu olimpiādē (skolotāja - Ināra Kleinberga)

AZINĪBA  9.c klases skolniecei Jolantai Kārkliņai Pierīgas novadu apvienības skolu Latviešu valodas un literatūras valsts 48. olimpiādes 2. posms 9. klašu grupā (skolotāja - Agnese Renga)

2. vieta 12. klases skolniekam Henrijam Krūmiņam  Rīgas/ Pierīgas reģionālajā zinātniskajā pētniecības konferencē par izstrādāto ZPD "Ropažu muižas kungu nama stāvu un fasāžu plānojumu rekonstrukcija". Izvirzīts uz valsts ZPD konferenci (ZPD vadītāja - Laimdota Kundziņa)

ATZINĪBA  10. klases skolniecei Kristai Juriņenokai Pierīgas novadu apvienības skolu Valsts ģeogrāfijas 39. olimpiādes 2. posmā 9.-12. klašu grupa (skolotāja - Eva Haberkorne-Vimba)

3. vieta 11. klases skolniecei Jurgitai Jančenko Pierīgas novadu apvienības skolu Valsts ģeogrāfijas 39. olimpiādes 2. posms 9.-12. klašu grupa (skolotāja - va Haberkorne-Vimba)

3. vieta 12. klases skolniecei Annai Beļskai  Pierīgas novadu apvienības skolu Valsts Krievu valodas 24. olimpiādes 2. posms 12. klašu grupā (skolotāja - Ārija Bukeviča)

3. vieta 11. klases skolniecei Ilutai Smirnovai  Pierīgas novadu apvienības skolu Valsts Krievu valodas 24. olimpiādes 2. posmā 11. klašu grupā (skolotāja - Ārija Bukeviča)

2. vieta 11. klases skolniecei Jurgitai Jančenko Pierīgas novadu apvienības skolu Valsts Krievu valodas 24. olimpiādes 2. posms 11. klašu grupā (skolotāja - Ārija Bukeviča)

2. vieta 9. a klases skolniecei Paulai Anetei Loiko Pierīgas novadu apvienības skolu Valsts Krievu valodas 24. olimpiādes 2. posmā  9. klašu grupā (skolotāja - Ārija Bukeviča)

1.vieta 11. klases skolniecei Jurgitai Jančenko Pierīgas novadu apvienības skolu Valsts Bioloģijas 44. olimpiādes 2. posmā 11. klašu grupā; uzaicināta uz valsts posmu (skolotāja - Krista Maskale-Bērziņa)

3. vieta 11. klases skolniecei Jurgitai Jančenko Pierīgas novadu apvienības skolu Valsts angļu valodas 51. olimpiādes 2. posmā 10.-12. klašu grupā (skolotāja - Ilze Lindberga)

ATZINĪBA 6.c klases skolniecei Annijai Urbanovičai Pierīgas novadu apvienības Angļu valodas 6.klašu olimpiādē (skolotāja Dagnija - Veisbuka)

5. vieta  5. c klases skolniekam Evertam Preciniekam   Starptautiskajā matemātikas konkursā “Ķengurs”. Visi rezultāti

Skolas pulciņa “Jaunie matemātiķi” darbs 1. semestrī:

Jaunie matemātiķi


2020./2021. mācību gads 

Galvenā balva    (pārspriedumu kategorijā) 8.c klases skolniecei Jolantai Kārkliņai Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma rīkotajā E.Birznieka-Upīša 150.jubilejas veltītajā konkursā (skolotāja - Agnese Jansone)

1.vieta kopvērtējumā 4.klašu grupā 4.c klases skolniekam Evertam Preciniekam A. Liepas Neklātienes matemātikas skolas rīkotajā matemātikas konkursā "Tik vai...Cik?"( skolotāja - Ināra Kleinberga)

2.vieta 4. kārta 4.klašu grupā 4.c klases skolniekam Evertam Preciniekam A. Liepas Neklātienes matemātikas skolas rīkotajā matemātikas konkursā "Tik vai...Cik?"( skolotāja - Ināra Kleinberga)

Finālists 4. a klases skolnieks Everts Precinieks Privātās vidusskolas “RIMS” rīkotajā matemātikas konkursā MMC  ( skolotāja - Ināra Kleinberga)

Fināliste 3. a klases skolniece Monta Lapiņa Privātās vidusskolas “RIMS” rīkotajā matemātikas konkursā MMC ( skolotāja - Elena Suveizda)

3.vieta (Valstī) 6.d klases skolniecei Katei Grūbei  Jauno matemātiķu konkursā ( skolotāja - Ināra Kleinberga)

1.vieta (Valstī) 4.c klases skolēnam Evertam Preciniekam starptautiskajā matemātikas konkursā "Ķengurs-2021" (skolotāja - Ināra Kleinerga)

11.vieta (Valstī) 6.klases skolēnam Ernestam Žeirim  starptautiskajā matemātikas konkursā "Ķengurs-2021" (skolotāja - Ināra Kleinerga)

Augstākā pakāpe 1.klases skolēnam Bruno Ķezim Pierīgas novada izglītības iestāžu rīkotajā skatuves runas konkursā (skolotāja - Indra Ķeķe), izvirzīts uz 2.kārtu

 1.pakāpe 2.klases skolniecei Paulai Ķezei Pierīgas novada iestāžu rīkotajā skatuves runas izglītības konkursā (skolotāja - Aija Dzene),  izvirzīja uz 2.kārtu.  

1.pakāpe 4.c klases skolēnam Ričardam Bērziņam Pierīgas novada izglītības iestāžu rīkotajā skatuves runas konkursā (skolotāja - Valentīna Strupā), izvirzīts uz 2.kārtu

ATZINĪBA 7.klases skolniecei Elīnai Kalniņai Pierīgas novadu apvienības skolu matemātikas olimpiādē 5.-8.klašu grupā. ( Skolotāja - Antra Urtāne)

ATZINĪBA 11.klases skolniecei Justīnei Danielai Zvilnai Pierīgas novadu apvienības skolu ģeogrāfijas olimpiādē (Skolotāja - Zaiga Armane)

3.vieta 9.c klases skolniecei Karīnai Skrebai Pierīgas novadu apvienības skolu latviešu valodas un literatūras olimpiādē (Skolotāja - Agnese Jansone)

ATZINĪBAa 10.klases skolniecei Liezai Thoms Pierīgas novadu apvienības skolu angļu valodas olimpiādē (skolotāja - Ilze Lindberga)

1.vieta 10.klases skolniecei Jurgitai Jančenko Pierīgas novadu apvienības bioloģijas olimpiādē, izvirzīta uz skolu 3.posmu (skolotāja - Evija Miglāne)

2.vieta 9.c klases skolniecei Karīna Skrebai Pierīgas novadu apvienības skolu vēstures olimpiādē (skolotāja - Anita Martinsone)

3.vieta 9.a klases skolniekam Kristapam Klišānam Pierīgas novadu apvienības skolu vēstures olimpiādē (skolotāja - Egita Seņkāne)

Atzinības raksts 4.c klases skolniekam Evertam Preciniekam  Starptautiskajā informātikas konkursā "Bebr[a]s'20


2019./2020. mācību gads Ropažu novada vidusskola

Pierīgas novadu alternatīvā vizuālās mākslas olimpiāde "Mazais mākslinieks" 1.-3.kl.

  • ATZINĪBA 1.b klases skolniecei Martai Maskaitei 
  • 3. vieta 2.a klases skolniekam Ernestam Rasimam 
  • 2. vieta 3. a klases skolniecei Dārtai Mottei 

Skolotā - Dace Grundmane

Pierīgas novadu alternatīvā krievu valodas olimpiāde 7. un 8.klasēm

  • ATZINĪBA 8.a klases skolniecei  Adrijai Bleidelei

Skolotāja - Ārija Bukeviča

Pierīgas novadu apvienības 6.kl. alternatīvā olimpiāde "Spelling Bee"

  • 2.vieta 6.a klases skolniecei Laumai Cīrulei

Skolotāja - Daira Ruta Morusa

Pierīgas jauno pētnieku forums “Skolēni eksperimentē”-2020

  • 1. vieta 8.a klases skolniecēm Adrijai Bleidelei, Nikijai Bricei ; darba nosaukums: “Gliemenes manā kolekcija”
  • 1.vieta 2.b klases skolniecei Evelīnai Ganiņai ; darba nosaukums: “Kas es esmu?”

Skolotāja - Gundega Ganiņa

Pierīgas novadu apvienības skolu 5.-8.kl. matemātikas olimpiādē

  • 3. vieta 5.d klases skolniekam Ernestam Žeirim
  • ATZINĪBA 5.d klases skolniecei Katei Grūbei

      Skolotāja - Ināra Kleinberga

  • 3.vieta 6.d klases skolniekam Rihardam Paulam Spriņģim
  • ATZINĪBA 6.d klases skolniecei Esmeraldai Virlanei

     Skolotāja - Inga Spriņģe

  • ATZINĪBA 7.a klases skolniekam Robertam Eglītim
  • ATZINĪBA 7.a klases skolniekam Kārlim Velmerim

     Skolotāja - Anna Pūriņa

Pierīgas novadu apvienības sākumskolas alternatīvās olimpiādes "Prāta banka" 2.klasēm

ATZINĪBA  2.c klases komandai :

  • Francim Eglem
  • Oskaram Romanovskim
  • Markusam Dzenim
  • Elīzai Teležei

Skolotāja - Zane Fetere

Pierīgas novadu apvienības latviešu valodas un literatūras olimpiādē

  • ATZINĪBA 8.c klases skolniecei Karīnai Skrebai

Skolotāja - Agnese Jansone

Pierīgas novadu apvienības Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas mācību jomas alternatīvā olimpiāde 4.-5.klasēm

3. vieta Ropažu novada vidusskolas komandai:

  • Enijai Vjaksei (5.b kl.)
  • Ancei Eglītei (5.a kl.)
  • Elīzai Kunstbergai (4.a kl.)
  • Jetei Liepiņai (4.b kl.)

Skolotājas: Elita Strazdiņa, Zane Ozoliņa, Dace Grundmane, Silvija Kantāne

Pierīgas novadu apvienības skolu 9.klašu bioloģijas olimpiādē

  • 3. vieta 9.c klases skolniecei Jurgitai Jančenko

  Skolotāja - Evija Miglāne

Pierīgas novadu apvienības krievu valodas olimpiāde

  • 3. vieta   9.c klases skolniecei Patrīcijai Anastasijai Bulai ( skolotāja - Irina Kreičmane).
  • 3.vieta  9.a klases skolniecei Poļinai Ievai Zīriņai ( skolotāja - Ārija Bukēviča).
  • 3.vieta   9.a klases skolēnam Aleksejam Vancānam ( skolotāja - Ārija Bukēviča).
  • 3.vieta   11. klases skolniecei Anastasijai Dzenei ( skolotāja - Ārija Bukēviča).

Pierīgas novadu apvienības sākumskolas alternatīvā olimpiāde "Erudīts"

ATZINĪBA 3.c klases komandai :

  • Apinei Magonei Adrijai
  • Duhovskim Gustavam
  • Grunšteinam Dāvidam
  • Preciniekam Evertam

Skolotāja - Ināra Kleinberga


2018./2019. MĀCĪBU GADS (Zaķumuižas pamatskola)

3.vieta Pierīgas skolēnu sporta spēlēs minifutbolā zēniem (skolotājs Māris Kalniņš)

3. vieta 2. klases skolniekam Everts Precinieks   “RIMS” rīkotā matemātikas konkursā (skolotāja Ināra Kleinberga)

3.vieta 8.klases skolniecei Patrīcijai Anastasijai Bulai  krievu valodas alternatīvajā olimpiādē ( skolotāja Nadežda Lepa)

3.vieta 7. klases skolniecei Marlēnai Katrīnai Suvorovai  krievu valodas alternatīvajā olimpiādē "Izteiksmīgā runa"  ( skolotāja Irina Kreičmane)

1. vieta  atklātajā vēstures konkursā  7.klases  komandai:  Rihardam Mitrevičam, Anitrai Bergai, Karīnai Skrebai un Regnāram Kļaviņam  (Skolotāja A.Martinsone)

2.pakāpes diploms   1.klases skolniekam  Oskaram Romanovskim Pierīgas izglītības iestāžu skatuves runas konkursā  (skolotāja Jolanta Nazarova)

3. vieta 5.b klases skolniecei  Tīnai Gabrielai Valgei   Pierīgas novadu apvienības matemātikas 5.-8.klašu olimpiādē. (Skolotāja Jolanta Nazarova)

3. vieta 6.klases skolniekam  Raulam Kristiānam Pudniekam  Pierīgas novadu apvienības matemātikas 5.-8.klašu olimpiādē. (Skolotāja Inga Spriņģe)

ATZINĪBA 5.a klases skolniecei  Beātei Bebrei  Pierīgas novadu apvienības matemātikas 5.-8.klašu olimpiādē. (Skolotāja Jolanta Nazarova)

3.vieta  Pierīgas novadu sākumskolas alternatīvajā olimpiādē "Prāta banka"  2.klasei (skolotāja Ināra Kleinberga)

2.vieta   Pierīgas novadu skolu sporta spēlēs tautas bumbā zēniem (skolotājs Māris Kalniņš)

2.vieta  Pierīgas novadu skolu sporta spēlēs rudens krosā pamatskolas grupā (skolotājs Māris Kalniņš)

 

2018./2019. MĀCĪBU GADS (Ropažu vidusskola)

Pierīgas novadu apvienības Krievu valodas alternatīvā olimpiāde 8.kl.

  • 1. vieta 8. klases skolniekam Aleksejam Vancānsam (A grupa)

Skolotāja - Ārija Bukeviča

Pierīgas novadu apvienības Krievu valodas alternatīvā olimpiāde “Izteiksmīgā runa” 7.kl.

  • 3. vieta 7. klases skolniecei Parisai Arīnai Močānei (A grupa) 

Skolotāja - Ārija Bukeviča

Pierīgas novadu apvienības Angļu valodas alternatīvā olimpiāde “Publiskā runa” 9.-12. kl.

  • 2. vieta 9. klases skolniekam Henrijam Krūmiņam

 Skolotāja - Daira Ruta Morusa

Pierīgas novadu apvienība Angļu valodas alternatīvā olimpiāde “Edelweiss” 3. – 6.klasei

  • ATZINĪBA 5.a klases skolniecei Eniai Elizabetee Ūdrei 

Skolotājas: Elīna Ešmite, Daira Ruta Morusa

Pierīgas novadu apvienības dabaszinību jomas alternatīvā olimpiāde 8.-9.klasēm

ATZINĪBA Ropažu vidusskolas komandai:

  • Jurģis Cīrulis (9.kl.)
  • Kitija Jeršova (8.kl.)
  • Andris Velmeris (8.kl.)
  • Paula Vīgante (8.kl.)

Skolotāja - Gundega Ganiņa

Pierīgas novadu apvienības jauno pētnieku forumā “Skolēni eksperimentē”

Darba tēma “Dabas likumsakarību izpēte dzīvnieku valstī divos kontinentos”

  • 2. vieta 8.klases skolniecei  Magdalēnai Ausmai Ostinai

Skolotāja - Gundega Ganiņa

Valsts Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiāde 2.posms

  • ATZINĪBA 10. klases skolniecei Agnesei Bleidelei 

Skolotāja - Gundega Ganiņa

Pierīgas novadu apvienības matemātikas olimpiāde 5.-8.klasēm

  • ATZINĪBA 6.klases skolniekam  Linardam Štraupam

Skolotāja - Anna Pūriņa

Pierīgas novadu apvienības sākumskolas alternatīvā olimpiādē “Prāta banka”

2. vieta Ropažu vidusskolas komandai:

  • Rūdolfs Sirsniņš
  • Agnese Lauriņa
  • Haralds Kiršis
  • Normens Krilkovs

Skolotāja – Indra Ķeķe

Pierīgas novadu apvienības latviešu valoda un literatūras 8. – 9.klašu olimpiāde

  • 2. vieta Kitijai Jeršovai 

Skolotāja - Lidija Markeviča

  • 3. vieta Nikolai Klišānei 

Skolotāja - Silvija Kantāne

Pierīgas novadu apvienības sākumskolas alternatīvā olimpiāde “Erudīts” 3.klasei

3.vieta R opažu vidusskolas komandai:

  • Olivers Krilkovs
  • Elīza Kunstberga
  • Jete Liepiņa
  • Toms Edvards Vucens

Skolotājas: Solvita Liepiņa un Aija Dzene