Ropažu novada vidusskola

Pulciņi pirmsskolā

Futbola klubs Valor

Futbola klubs Valor- drosmīgi un bezbailīgi kaujā!

Kāpēc mums vajag futbolu ? – Futbols veido izcilas personības, attīsta atbildību, disciplīnu un komandas garu. Vienam tas sniedz iespēju pieredzēt krāšņu dzīvi, citam neaizmirstamas emocijas un gandarījumu. Futbola mīlestība nozīmē būt uzvarētājam!
Futbola klubs Valor ir dibināts 2017.gada 6.septembrī.
Mēs atrodamies un futbola treniņus aizvadām Ropažu stadionā, Ropažu sporta centrā un Zaķumuižas sporta centrā un Zaķumuižas trenažieru zālē.
Mūsu mērķis un vīzija ir novirzīt bērnus un jauniešus no negatīvi ietekmējošām lietām un piesātināt bērnu jauniešu ikdienu ar sportiskām aktivitātēm, tādējādi veicinot personības un rakstura izaugsmi.
Futbola klubs Valor akcentējas uz Ropažu novada bērniem un jauniešiem. Mūsu klubā futbola iemaņas pašlaik apgūst 60 bērni un jaunieši vecumā 7-15 gadiem. Mēs piedalāmies un pārstāvam Ropažu novadu Vidzemes čempionātā, kā arī dažādos citos futbola turnīros. Mūsu galvenais mērķis un misija ir lai bērniem un jauniešiem Ropažu novadā tiktu ikdiena saistīta ar sportiskām aktivitātēm, tādējādi stiprinot veselību, imūnsistēmu, raksturu, cīņas sparu.
Mūsu nākotnes mērķis ir sastādīt konkurenci vadošajām Latvijas futbola akadēmijām Latvijas čempionātā visas vecuma grupās.
Mēs organizējam treniņus 7 reizes nedēļā Ropažos un Zaķumuižā, tajā skaitā treniņus trenažieru zālē un peldbaseinā. Treniņus pasniedz kvalificēti un motivēti treneri.
Kā arī organizējam futbola nometnes vasarā, futbola turnīrus un dažādus ar futbolu saistītus pasākumus!
Ik viens sportot gribētājs ir aicināts pievienoties sporta karalim un stiprināt savu veselības stāvokli futbola nodarbībās!

Robotikas pulciņš

Otrdienās Zaķumuižas PII

  • 1. nodarbības laiks 17.00-17.45 (kuri nāk pirmo reizi)
  • 2. nodarbības laiks 17.45-18.30 (tiem kuri apmeklē pulciņu otro mācību gadu)

Apraksts 5-7

Plakāts 5-7