SPRĪDĪŠI

Ī- īsti

Š- šarmanti

I- interesanti

Sprīdīšu grupa devas izzināt mežsarga profesiju. Bērni uzzināja, kā mežsargs plāno un veic meža kopšanu un stādīšanu.

Ropažu vidusskolas pirmsskolas grupa “Sprīdīši” saņēma diplomu – Čaklākie lasītāji. Paldies Sprīdīšu grupas vecākiem par atbalstu un aktīvu dalību projektā “Mammu, tēti izlasi man pasaku”, kas veicina  bērna interesi par lasīšanu.

Janvāra mēnesī, gr. “Sprīdīši” sadarbībā ar vecākie piedalījās projektā “Mammu, tēti izlasi man pasaku”, lai veicinātu bērnu interesi par grāmatām un lasīšanu .

Decembra mēnesī gr. “Sprīdīši” gatavojas Ziemassvētkiem – raksta vēstules Ziemassvētku vecītim, cep piparkūkas, gatavo rotājumus, rotā egli. Dodas iepazīties ar Latvijas Ziemassvētku tradīcijām uz Sauleskalnu.

Novembra mēnesī gr. “Sprīdīši” piedalās svētku pasākums par godu Latvijas dzimšanas dienai. Dzied dziesmas, dejo, lasa dzejoļus, iet rotaļās.

Kopīgi klājam svētku galdu.

Oktobra mēnesī,  sadarbībā ar vecākiem gp. “Sprīdīši” piedalījās dzejas konkursa: “Dzeja dabā daba dzejā”.

Grupu “Sprīdīši” un “Prātnieki” bērni āra izglītības nodarbības ietvaros 22. septembrī devās ekskursijā uz Jūrmalas Brīvdabas muzeju, lai iepazītos ar Zvejnieku sētu un tai raksturīgām ēkām – dzīvojamo māju, klēti, ratnīcu, tīklu būdu, pirti un citām būvēm, kā arī bērniem bija iespēja iepazīties un izpētīt dažādas laivas un zvejnieku kuģus. Bērni pavadīja laiku svaigā gaisā, ejot līkloču dabas takas, kāpjot pa kāpnēm augšā un lejā, kā arī pastaigājoties gar jūras krastu.