Ropažu novada vidusskola

Uzņemšana 1. klasē

Ar 20. martu līdz 20. aprīlim sāksies uzņemšana 1.klasē.

IESNIEGUMS

Individuālie mācību piederumi 2020./2021. mācību gadam

Piederumu saraksts

Eko skola

Par pirmsskolas rindu!

Pirmsskolas  bērnu reģistrācija pirmsskolas izglītības programmas apguvei ar 05.2019.notiek vienotā pašvaldības izglītības iestāžu bērnu pirmsskolas pieteikumu reģistrā:

*elektroniski mājaslapā www.epakalpojumi.lv

*klātienē Ropažos, Sporta ielā 1.

Saistošie noteikumi

Iekšējie noteikumi Covid-19 piesardzības pasākumiem.

Prezentācija par jaunā mācību gada aktualitātēm pirmsskolā un skolā, atbildes uz uzdotajiem jautājumiem.

Iekšējās kārtības noteikumi skolēniem, precizēti.

  • [[event.date]].[[event.month]].[[event.place]] [[event.title]]  
Ielādēt vēl

Skolas vērtību vēstneši

  • Ropaži

    • 1.a Grigorijs Zuters
    • 6.a Ance Eglīte
    • 6.a Krista Keiša
    • 6.a Jēkabs Zuters
    • 7.a ElmārsTālbergs
    • 8.a Darja Soboļa
    • 8.a Amanda Vīksna
    • 9.a Karīna Pomjalova
    • 10. Sindija Levāne

    Vērtību vēstnešu labie darbi

    Zaķumuiža

    • 2.c Marta Petruškeviča
    • 2.c Gabriels Bebris
    • 3.c Markuss Dzenis
    • 3.c Ārons Pinka,
    • 3.c Oskars Romanovskis
    • 4.c Gabriela Vēbere
    • 5.c Diāna Deketa
    • 5.c Kalniņa Patrīcija
    • 5.c Lauris Juris Stoļarovs
    • 5.c Reinards Vatrala
    • 6.d Džūlija Trupāne
    • 6.d Gerda Brakmane
    • 6.d Kate Grūbe
    • 6.d Artis Šīrants
    • 6.d Agnija Vīgante
    • 6.d Rainers Pētersīlis
    • 7.c Dāvis Osītis
    • 8.c Svens Tīlans
    • 8.c Endija Biezā
    • 8.c Nikola Keita
    • 8.c Nikola Guščina
    • 8.c Jolanta Kārkliņa
    • 8.c Beatrise Strēlniece

    Vērtību vēstnešu labie darbi

  • Ropaži 

    • 1.a Estere Vjakse
    • 8.a Kārlis Velmeris
    • 9.a Intars Tālbergs
    • 8.a Luīze Anna Griškēna
    • 8.a Kārlis Velmeris
    • 10. Jurgita Jančenko
    • 11. Alise Grāmatiņa
    • 11. Kitija Kaņepe
    • 11.Nikola Klišāne
    • 11. Annija Uļjanova
    • 11. Justīne Daniela Zvilna
    • Skolotāja Aija Dzene
    • Skolotāja Elīna Ešmite
    • Skolotāja Solvita Liepiņa
    • Skolotāja Vineta Šķerberga

    Vērtību vēstnešu labie darbi

    Zaķumuiža

    • 4.c Everts Precinieks
    • 4.c Teo Zandbergs
    • 6.d Kate Grūbe
    • 6.d Ernests Žeiris

    Vērtību vēstnešu labie darbi

  • Ropaži

    • 6.a Artūrs Luns
    • 6.a Emīls Bāle
    • 6.a Marks Jeršovs
    • 8.a Daniēls Ieviņš

    Vērtību vēstnešu labie darbi

     

     

     

  • Ropaži

    • 1.a Gustavs Selēns
    • 8.a Amanda Vīksna
    • Skolotāja Dace Pavlova
    • Skolotāja Santa Briede
    • Skolotāja Ilze Lindberga

    Vērtību vēstnešu labie darbi

    Zaķumuiža

    • 2.c Ronalds Rogulis
    • 4.c Magone Adrija Apine
    • 4.c Greta Nia Biele
    • 4.c Gustavs Jānis Duhovskis
    • 4.c Dāvids Grunšteins
    • 4.c Everts Markss-Grišulis
    • 4.c Everts Precinieks
    • 4.c Pēteris Puplovskis
    • Skolotāja  Ilze Lase

    Vērtību vēstnešu labie darbi

  • Ropaži

    • 5.a Haralds Lasmanis
    • 5.a Olivers Krilkovs
    • 6.a Eva Krote
    • 6.a Krista Keiša
    • 6.a Ance Eglīte
    • 6.a Alise Šteinbrika
    • 6.a Elza Liepniece
    • 6.a Viktorija Keiša
    • Skolotāja Ieva Lanka

    Vērtību vēstnešu labie darbi

    Zaķumuiža

    • 4.c Rolands Bērziņš
    • 7.d Alise Strēlniece
    • 8.c Jolanta Kārkliņa
    • 8.c Jolanta Kārkliņa
    • 8.c Beatrise Strēlniece
    • 8.c Rauls Kristians Pudnieks

    Vērtību vēstnešu labie darbi