Ropažu vidusskola

Informācija vecākiem!

Ropažu novada Sociālā dienesta informācija par pabalsta saņemšanu individuālo mācību piederumu iegādei bērniem

Sīkāka informācija

Iesnieguma veidlapa

 

Nāc mācīties Ropažu vidusskolas 10. klasē!

 

Uzņemšana: 03.07.-12.07.

Papildu uzņemšana: 12.08.-23.08.

Darbdienās no plkst. 9.00-14.00

PLAKĀTS

Individuālie mācību līdzekļi 2024./2025. m. g.

PIEDERUMU SARAKSTS

Bērnu pieteikšana 1. klasē

Ar š. g. 1. martu Ropažu novada vispārizglītojošajās skolās tiek uzsākta pieteikšanās uzņemšanai 1.klasē 2024./2025.m.g. un turpinās līdz maija pēdējai darba dienai.

Sīkā informācija par pieteikšanu 

Pieteikumu veidi:

  • iesniegumu iesniedz klātienē skolas lietvedībā (darba dienās no plkst. 8.00 - 17.00 (piektdienās līdz 15.00))
  • iesniegumu iesniedz elektroniski parakstītu ar drošu elektronisko parakstu (e-pasts: skola@ropazi.lv)

Iesnieguma veidlapa ir pieejama sadaļā:

Skola/Dokumenti/Vecāku iesniegums  uzņemšanai 1.klasē

 

 

1. klases saraksts (Ropažu ēka)

Skolēnu dalījums klasēs (Ropaži)

SARAKSTS

  • [[event.date]].[[event.month]].[[event.place]] [[event.title]]  
Ielādēt vēl

Skolas vērtību vēstneši

  • Ropaži

    Marta Koponāne 4.a

    Valters Lormanis 4.a

    Paula Ķeze 5.a

    Karlīna Inriksone 6.a

    Monta Lapiņa 6.a

    Helēna Vanaga 6.b

    Arta Jansone 7.a

    Anete Utināne -7.b

    Dreismane Līva -8.a

    Kunstberga Elīza 8.a

    Lielmane Maija 8.a

    Bērziņa Gerda Anna 8.b

    Jēkabs Zuters 9.a

    Krista Keiša 9.a

    Viktorija Garkule 9.a

    Viktorija Keiša 9.a

    Juris Šeršnovs 9.b

    Liene Viktorija Ķerpe 10.

    Ruslana Šiļonoka 12.

    Zaķumuiža

    Laura Narmonta 5.c

    Elza Robežniece 5.c

    Gabriels Bebris 5.c

    Adrija Magone Apine 7.c

    Mārtiņš Alberts Melnis 8.c

  • Ropaži

    Dārta Kuntsberga 4.a

    Annija Biteniece 5.a

    Raivis Šeršnovs 5.b

    Kristīne Lindberga - 6.a

    Kristofers Krūziņš 6.a

    Gabriels Daugulis 6.b

    Amēlija Altuhova 6.b

    Krista Kaimiņa 7.a

    Nikola Ancāne 9.a

    Marks Jeršovs 9.a

    Līga Strupā 9.b

    Jurģis Lindbergs -10.

    Zaķumuiža

    Katnisa Kakliauska 4.c

    Gustavs Šreibers 4.c

    Laine Miķelsone 5.c

    Līva Ancāne 5.c

    Patrīcija Kalniņa 8.c

    Agnija Vīgante 9.d

     

     

  • Ropaži

    Luīze Zeltiņa 5.a

    Alberts Meistars 5.b

    Jūlija Zaļaiskalna 6.b

    Evelīna Sokolova 6.b

    Madara Muceniece 7.b

    Agnese Skrastiņa 7.b

    Elza Liepniece 9.a

    Zaķumuiža

    Letīcija Kalniņa 5.c

    Katija Rimicāne 6.c

    Gabriela Vēbere 7.c

    Gustavs Brasla 9.c

    Kate Heniņa 9.d

     

  • Ropaži

    Ernests Rasims 6.a

    Roberts Jaunzems 6.b

    Elizabete Dreismane 7.a

    Madara Bondarenko 9.a

    Harijs Pukins 10.

    Zaķumuiža

    Elīza Kundziņa 4.c

    Paula Avota 7c

    Samanta Anna Lazdāne 7.c

  • Ropaži

    Bruno Ķezis 4.b

    Marta Vanaga 5.b

    Rafaels Heiselis 6.a

    Kerijs Vilciņš 6.a

    Agnese Laurina 7.a

    Dāvis Ģīlis 7.b

    Vucens Toms Edvards 8.a

    Glebs Zuters 8.b

    Shveyskaya Elizaveta 8.b

    Alise Šteinbrika 9.a

    Aiga Veidere 9.b

    Arnis Priedeslaipa 9.b

    Markuss Liepiņš 9.b

    Amanda Megija Derupa 10.

    Nikola Guščina 11.

    Brice Nikija 12.

    Zaķumuiža

    Elza Alksne 5.c

    Jana Cibuļska 6.c

    Gustavs Jānis Duhovskis 7.c

    Sergejs Grigorjevs 9.c

    Rūta Čudare 9.c

    Evelīna Estere Šauriņa 9.d