Ēdināšana

Grozījumi Ropažu novada pašvaldības domes 2022.gada 20.jūlija lēmumā Nr.1381 (prot.Nr.43/2022, 57.§) “Par ēdināšanas izmaksu noteikšanu Ropažu novada izglītības iestādēs”.

LĒMUMA GROZĪJUMI:

Ropažu novada pašvaldības domes Lēmums NR. 2912

Mērķa grupas, kurām ir ēdināšanas maksas atvieglojumi:

1. PII audzēkņiem,  ja izglītojamā un vismaz viena likumiskā pārstāvja deklarētā dzīvesvieta ir Ropažu novada pašvaldības administratīvajā teritorijā – 60% atvieglojums;
  2. Skolu 5.-12. klašu audzēkņiem, ja izglītojamā un vismaz viena likumiskā pārstāvja deklarētā dzīvesvieta ir Ropažu novada pašvaldības administratīvajā teritorijā – 50% atvieglojums;
  3. Skolu 1.-4. klašu audzēkņiem neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas – 100% atvieglojums (brīvpusdienas);
  4. 100% atvieglojums (brīvpusdienas) tiek piemērots noteiktu atbalsta grupu gadījumos:

PII un skolu audzēkņiem (neatkarīgi no izglītības līmeņa), ja izglītojamā un vismaz viena likumiskā pārstāvja deklarētā dzīvesvieta ir Ropažu novada pašvaldības administratīvajā teritorijā un izglītojamais atbilst vismaz vienai no šīm pazīmēm:

1. izglītojamais ir no daudzbērnu ģimenes (trīs un vairāk bērni) un mācās izglītības iestādē, kas atrodas Ropažu novada pašvaldības administratīvajā teritorijā,
      2. izglītojamais ir persona ar invaliditāti,
      3. izglītojamais ir aizbildnībā vai audžuģimenē esošs bērns,
      4. izglītojamais ir bērns, kas zaudējis vienu apgādnieku,
      5. izglītojamais ir no trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes.

Informācija skolēnu vecākiem (ēdināšana ar līdzfinansējumu)

Ja Jūsu bērns ir 5.-12. klases skolēns, tad gadījumā, ja vēlaties pieteikt to ēdināšanai ar pašvaldības līdzfinansējumu, Jums ir jāreģistrējas Mily.lv, jāpievieno ģimenes kontam bērns un jāpiesaka ēdināšanas pakalpojumi, noslēdzot distances līgumu.

Pamācība- Mily.lv

Pusdienas nodrošina uzņēmums SIA “Marniko”

E-pasta adrese:  kafe.go@inbox.lv

Ēdināšanas maksa:

• Brokastis – 1,20 EUR
  • Pusdienas – 3,00 EUR
  • Launags – 1,50 EUR

Izmaiņas ēdienkartē:

02.04.2024.

Pusdienas: Vārīti kartupeļi, maltās gaļas mērce, salāti